| AvalohAlyn a întrebat:

Timpul e prieten sau dusman?

4 răspunsuri:
| FaraNume1245 a răspuns:

Prieten.

| Zdog a răspuns:

Depinde de tine, părerea mea este ca pana la 18 ani e un așa-zis prieten apoi se transforma în dușman deoarece nu o sa mai ai timp de nimic laughing

| Sara1248 a răspuns:

Depinde de tine cum il folosesti, indiferent de varsta. Traieste-ti cat mai frumos viata, organizeaza-ti timpul si bucura-te de fiecare moment.

| Alexiaaas a răspuns:

Prieten, deoarece el face schimbările in viețile noastre.El ne maturizează, el vindeca rănite trecutului happy