| deejay_3315 a întrebat:

Cel mai bun prieten iti poate fi cel mai mare dusman?!

Răspuns Câştigător
| Graphee a răspuns:

Intr'adevar.
Foarte adevarata intrebarea. happy
Deseori iti poate fi cel mai mare dusman, deoarece mai oricare om isi zice problemele si viata prietenului.
Iar un prieten fals, care se pretinde a fi un prieten bun, se poate folosi de aceste chestii pentru a te face sa te simti prost.

O zi buna!

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Depinde si de persoana, cel mai bun prieten iti poate fi cel mai bun amic si nu te tradeaza eu am parte de unul care e de treaba si ma multumesc asa stiu ca nu am multi si falsi.

| ASIGURATORUL a răspuns:

Da, se poate intampla. Consider ca un adevarat prieten nu ar trebui sa te dezamageasca niciodata. Adevaratele prietenii de zeci de ani sunt foarte putine din pacate. Dureros este ca investesti suflet in adevaratele prietenii si de multe ori esti dezamagit... face parte din viata!

| jo_7070 a răspuns:

Da! s anul ai incredere in nimeni cu adevarat pentru ca la o cearta la.un scandal totul se strica! ai grija de tine de pup:*

| andreea_9802 a răspuns:

In viata trebuie sa fi sigur pe tine… sa nu ai incredere in nimeni… ca si cei mai buni prieteni s-ar putea sa te dezamageasca.Deci raspunsul DA