| anonim_4396 a întrebat:

Tot încerc să îmi pun de câteva zile o poză de profil și nu apare, nici după 24 de ore. Cum fac să apară poza de profil?

Răspuns Câştigător
| PainTech a răspuns:

Poza trebuie aprobată de un moderator. Cum suntem în perioada sărbătorilor, tind sa cred că moderatorii au concediu.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pentru ca si administratorii sunt liberi acum. Nu are cine sa iti aprobe poza.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Are liber Cristina. Nu ți-a aprobat încă poza de profil. Presupun ca pui poza cu un avocado.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Exact! Dar cum de ai ghicit? laughing

| TristanTzara a răspuns:

Foarte științific; mare filosofie! Ai greșit categoria...