| MadaaaaaR7 a întrebat:

Hello! Atunci când cineva te blochează pe Instagram, dispare poza de la profil a persoanei respective după câteva zile. Stie cineva daca atunci când reapare poza la profil înseamnă ca persoana in cauza te a deblocat? ..Gen îi apare poza, daca vreau sa intru pe profilul persoanei respective, îmi apare ca sunt blocată..cumva m-a deblocat și apoi m-a blocat la loc sau care e treaba?
Mulțumesc!

3 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Poza de profil a persoanei respective ramane afisata chiar si daca aceast te-a blocat.
Daca dispare acea poza, poate inseamna ca fie si-a sters poza, fie si-a dezactivat profilul

| helpforyou a răspuns:

Nu te-a deblocat.

| Trixt3r a răspuns:

Da. Dacă te deblochează apare poza, este ca si atunci când o ușa-i încuiata, nu poți sa vezi ce se întâmpla pe partea cealaltă, dar dacă, cineva deschide ușa poți sa auzi si sa vezi ce se întâmplă, pana inchide ușa iar.