| 4b a întrebat:

Trebuie sa aplecam urechea, chiar si atunci cand auzim un stranut de la o fantoma? big grin metaforic vorbind...

Răspuns Câştigător
| OOOLEOOO a răspuns:

Odata ce te-ai plecat in fata cuiva, altcineva iti va lua succesul pe care il meriti.

10 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Ai stranutat asa tare ca mai trezit din somn.

NOname
| NOname a răspuns:

Http://youtu.be/iT5jfb-KH4s
...metaforic vorbind. :))

| totElodia a răspuns:

E o metafora oameni buni. Toata lumea stie ca nu exista fantome, dar el/ea nu asta intreaba. Intreaba daca ar trebui sa credem minciuni cu care ne confruntam zilnic, aberatii... Logic ca nu, doar avem ratiune...

| RAY a răspuns (pentru totElodia):

Ca de exemplu tu esti o fantoma in prezent elodia asa e nu trebuie sa credem orice fantoma

| RAY a răspuns:

Toata lumea stie ca nu exista fantome, dar stranutul unei fantome exista, ce indica un stranut fantomic probabil o boala mintala semn ca te transformi in vadim unde imi sunt pastilele

| Seducatorul a răspuns:

Hell No!

| KotaKoty a răspuns:

Nu stiu... Incerca tu si apoi zine si nouawinking!

| CrissVlad13 a răspuns:

Toata lumea stie ca nu exista fantome.

| AndreiasH234 a răspuns:

Ce doar nu ai auzit o fantoma