| SaveTheNature a întrebat:

Tu poti spune ROMANIA TE IUBESC?

Răspuns Câştigător
| DeeaLoVe012 a răspuns:

Depinde cine o face.DAR indiferent de asta cine o va zice sa se gandeasca, Cine e Romania?
Iar cel ce nu va stii sa plece cu capul aplecatde rusine.Caci Romania nu e doar o tara!
E un intreg popor! Popor in care te-ai nascut,m-am nascut s-a nascut! Popor in care ai invatat sa mergi,sa scrii, sa citesti, sa vorbesti si multe alte lucruri si asta nu doar tu si toti ceilalti. Popor in care ai deschis usa vieti! In care ti-ai cunoscut viata si drumul neterminat al iei! Popor in care TU, EU, EL, EA si multi ALTI am invatat cel mai frumos lucru:

SA IUBIM!

19 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Dar tu poti spune ROMANIA NU MA IUBESTE?

NOname
| NOname a răspuns:

România, te iubesc!

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

NU. Eu nu pot spune asta!

| justitiarul a răspuns (pentru мιнαɛℓα36):

Mihaaa bine ai revenit kiss Cata sinceritate pe capul tau laughing

| Shammal a răspuns:

Iubesc Pamantul (planeta), iubesc natura, iubesc spiritul pamantului- Gaia, TE IUBESC Spirit al Pamantului, TE IUBESC Pamant

| OctoberandApril a răspuns:

Da
E o tara saraca,corupta,murdara,nedreapta,comunista din multe puncte de vedere.E tara cu case din chirpici si masini scumpe,cu cersetori si snobi, suntem plini de "indieni" si cu toate astea printii vin in vacante aici, suntem si occidentali si orientali, avem totul dar suntem lenesi.
Dar cel mai mult iubesc in tara asta faptul ca-mi da posibilitatea sa schimb ceva, sa o las putin mai buna decat am gasit-o.

| pyma a răspuns:

România, te iubesc!
Întotdeauna am să mă întorc acasă.

| ROB3RT89 a răspuns:

Da,e o tara frumoasa si mai e si tara noastra natala.Ca sunt altii care o strica/vand e partea a doua!

| Wøodenpints a răspuns:

România,te ***

| Hevnoraak a răspuns:

Nu,eventual România screw you.

| Onio a răspuns:

Unde se termina LOGICA, incepe Romaniawinking

...si un mic citat "Romania este o tara superba, pacat ca este locuita" happy

| 1DobreMihai1 a răspuns:

Cateodata...

| zahre a răspuns:

Da, EU IUBESC ROMANIA!

| 26andrei26 a răspuns:

Da pot spune ROMANIA TE IUBESC deoarece dupa ce ajungi sa vezi cat este de frumoasa abia atunci iti poti da seama unde traiesti...atat timp cat nu cunosti Romania nu o sa-ti placa niciodata

| DanyAlex a răspuns:

NU! Deoarece aparitia unui univers transvers si creare globului ocular cu tot cu circumferinta lui perfecta ne face sa creem in noi o anumita stare de spirit buna; la fel cu... (asta era o nebuna de pe YouTube)

| TheRares99 a răspuns (pentru DanyAlex):

Ba tu ai luat asta de pe un sait sau ai scris-o tu singur?laughing

| DeeaLoVe012 a răspuns (pentru DanyAlex):

CE? laughing abia dupa ce am citit in paranteza mam prins ce ziceai acolo laughing

| BlueFeeling a răspuns (pentru DanyAlex):

Mistoo rolling on the floor