| SG1995 a întrebat:

Uite o intrebare ciudata: De ce majoritatea pedofililor sunt homosexuali?

Răspuns Câştigător
| Nilsson a răspuns:

Mai sunt si pedofili carora le plac fetele mici, dar majoritatea cazurilor pe care le-am auzit la stiri sunt cu baieti.
Eu greu sa gasesti o motivatie logica in mintea unei minti bolnave, dar parerea mea e ca genul acestia de pedofili aveau deja niste inclinatii homosexuale, dar in timp si-au dezvoltat preferintele catre baieti mai tineri, probabil acestia fiind ca un fel de fruct interzis care ii excita mai mult datorita inocentei copiilor.

3 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Te inseli. Abuzul heterosexual asupra copiilor este de circa 5-6 ori mai frecvent ca cel homosexual. Plus ca nu orice pedofil abuzeaza sexual copii si nu oricine abuzeaza sexual copii este pedofil.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Ai relationat cu multi si ai constatat pe pielea ta ca asa sunt majoritatea?

| Bernardus a răspuns:

De fapt sunt mai multi heterosexuali decat homosexuali