| anonim_4396 a întrebat:

Ultravioletele au vreo legatura cu chackra sau copiii indigo?

9 răspunsuri:
| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Numai cu copiii pisici si cu mozzarellele transverse.

| Catrice a răspuns (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Ai uitat de copii lupi.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru Catrice):

Greseala mea.

| Dana2103 a răspuns:

Nuu

| RazvanLegendaVie a răspuns:

Nu cred așa ceva, este mai mult un mit decât ceva real.

| Freddie23 a răspuns:

Nu mai renunțați la ratiune si logică in favoarea unor tampenii zise de unii si altii pentru ca o sa ajungeți ca mamaie de la parter cu o mie de superstiții si prostii

| anonim_4396 explică (pentru Freddie23):

Cu cine vorbesti? De ce e vorba de superstitie in intrebarea mea?
Deci cand lucrurile se intampla, negam existenta intamplarilor urland " lasa superstitiile".
Am ajuns mamaie, nu am crezut in ghinioanele in care trebuie sa traiesc eu, am ajuns mamaie tot visand la o viata fara existenta ghinionului. Sa o traiesc n-am putut, s-a terminat viata in ghinion, ghinionul e realitatea!

| Freddie23 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu exista ghinioane ci doar situații si depinde de tine cum le interpretezi.

| Ene000 a răspuns:

Da, ambele sunt violet