| Dimineata a întrebat:

Unde trebuie sa intru pe facebook sa gasesc un prieten daca am numai adresa lui electronica, aia cu care se conecteaza pe facebook.

Răspuns Câştigător
| alinaella18 a răspuns:

Aici : http://www.imvisible.ro/facebookdetector.php dai la facebook detector si o sa iti arate unde sa ii scrii id-ul, il scrii acolo id-ul si o sa iti apara fb persoanei. Sper ca te-am ajutat. Imi dai funda te rog? Mi-am facut acest nou cont de TPU ieri si as dori sa am raspunsuri castigatoare.Te puup.

9 răspunsuri:
| Cosmotel a răspuns:

Scrii in bara de search de sus adresa lui impreuna cu @yahoo.com

| Dimineata explică (pentru Cosmotel):

Am incercat dar nu mergesad

| Cosmotel a răspuns (pentru Dimineata):

Daca nu merge asa, inseamna ca ori e inregistrat pe alta adresa, ori a ales la setari sa nu fie gasit. cauta-l la cineva care il are deja la prieteni. sau roaga-l sa-ti dea add.

| alinaella18 a răspuns (pentru Cosmotel):

In bara de search nu se gaseste asa :D am introdus mai multe adrese de e-mail si nu merge. Asa se gaseste daca vrei si tu sa stii : http://www.imvisible.ro/facebookdetector.php dai la facebook detector si ii introduci id-ul acolo si iti da contul lui de fb :) plus poza care o are si poti sa ii dai si cererea de prietenie de acolo. Pa pa. Un sfat daca imi permiti :D nu da sfaturi cand nu esti sigur de ce spui. PA PA.

| Cosmotel a răspuns (pentru alinaella18):

Si eu te contrazic si-ti spun ca asa se cauta o persoana dupa e-mail. daca nu sunt sigur pe raspunsul meu, atunci nu spun nimic. :P
un sfat imi permit si eu sa-ti dau: nu cersi fundite. ca nu-i moneda pe schimb aici, nici macar nu te poti sterge la fund cu ele;)

dupa cum spunea, nu folosit site-uri dintr-alea pentru a cauta pe cineva. ori scrii in search bar e-mailul si daca persoana respectiva are informatiile publice sau nu te-a blocat o poti gasi, sau prin metoda de search de la fb http://www.facebook.com/srch.php.

| alinaella18 a răspuns (pentru Cosmotel):

big grin daca cauti cum zici tu o persoana big grin nu iti da nici macar un raspuns big grin eu sunt sigura de ce zic pentru ca asa caut eu persoane big grin

| alinaella18 a răspuns (pentru Cosmotel):

big grin Daca cauti cum zici tu big grin nu gasesti nimic big grin eu sunt sigura de ceea ce spun deoarece asa caut eu persoane big grin deci am incercat cum zici tu si nu merge deloc big grin

| butterflyeffect0000 a răspuns (pentru Cosmotel):

Da, ai dreptate. Mersi!

| Mares_Carmen_1960 a răspuns:

Dar nu vreau sa modific nimic, eu doresc sa caut un prieten de pe facebook pe care l-am gasit intr-o zi sters din lista mea de prieteni.