mira
| mira a întrebat:

Urmariti "Teoria conspiratiei"de pe Descopera.ro? In ultimele doua episoade ni se demonstreaza ca am trait in eroare cu privire la unele fenomene pretins miraculoase. Mira

Răspuns Câştigător
| anonim a răspuns:

Mira, sincer, intr-un fel ai dreptate, insa in ziua de azi cine mai poate face deosebirea intre o conspiratie sau alta? poate chiar ceea ce este pe acest site este o conspiratie.chiar am intrat de cateva ori pe el, si mi se pare interesant, insa de unde stiu eu ca nu ascunde de fapt altceva? eu am ajuns sa nu mai cred nimic, insa absolut NIMIC.

3 răspunsuri:
| Parintele a răspuns:

Da-mi si mie link...sunt interesatbig grinbig grin: apoi comentez.

mira
| mira explică:

Tastati pe Google Descopera.ro si cititi despre Triunghiul Bermudelor, de exemplu. Apoi alte articole. Mira

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce nu fac oamenii pentru a dobori credinta in Dumnezeu crezandu-se ei cei mai tari.