| anonim_4396 a întrebat:

Ce site-uri de genul descopera.ro mai urmariti?

9 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Nu prea urmăresc nimic românesc. Mai ales descoperă.ro. E o porcărie. Dacă ştii engleză îţi pot recomand unele canale interesante pe Youtube.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scientia si pagina de facebook de la NASA.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pffuu ce de mari intelectuali pe aici laughing
N-o să mai aibă loc lumea din cauza atâtor români ce se cultivă de pe site-uri gen NASA,descoperă, scientia.
Adevărul e că asta o să fie următoarea generaţie, nu de aur ci de diamant poate de rubin chiar.Ntz, ntz, ntz...

Mă voi nu ştiţi să legaţi două cuvinte dar urmăriţi NASA? laughing Ce naivi...

| Loominaty a răspuns (pentru anonim_4396):

Au raspuns 3 oameni si deja ai sarit la concluzii. Crezi ca toti aia care au dat like lui salam si guta urmaresc nasa?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Si care-i problema cu site-urile astea? Deci, dac-ar fi s-o luam dupa tine, toti cei care urmaresc scientia, descopera si NASA sunt naivi si agramati.Pai atunci ce ar trebui sa urmarim, inteligentule?

| Teardrop a răspuns:

Historia.

| Otto2014 a răspuns:

NASA,space.com.
Ps:si eu urmaresc descopera.ro

| Cristicri76 a răspuns:

Wikipedia