| Florennce a întrebat:

Va simtiti dezamagiti de voi ?
Va simtiti inferiori , slabi , mediocrii ?
Sau cum va simtiti ?

14 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Desi toti avem senzatia ca suntem inferiori fata de altii trebuie sa nu bagam in seama acest lucru fiindca nimeni nu e mai superior unul fata de celalalt.
Dezamagit ma simt deseori deoarece mereu exista loc de mai mult si regrete. Pot sa spun ca acum simt regret mare... mi-e dor de trecut.Numai bine

| FucktheSystem a răspuns:

Mă doare capul, în rest mă simt chiar bine.

| CoquineNoire a răspuns:

Ma simt simțita intr-un mod simțitor sentimentelor mele simțite cu un simț al simțirii simțitoare.

| shadovv a răspuns:

Stiu ca suna egoist dar ma simt superior... Desigur nu exclud potentialul din mine.

| Woodenpints91 a răspuns:

Mă simt ok. Nu pot spune cămă simt inferior, când mă lovesc de atâţia retardaţi în fiecare zi...

| sabin89 a răspuns:

Suntem angajati intr-o lupta continua cu propriile slabiciuni si cu dorintele gresite. Si, ca in orice lupta, obtinem si succese, dar si esecuri. Ideea e sa nu renuntam le lupta. Sa perseveram.

| Sabin91 a răspuns:

Ma simt puternic.

| NutellaIsMyDrug a răspuns:

Nu,nu ma simt.Ma simt ca o adevarata campioana daca ma intrebi...deci eu zic sa lasi depresiile si uita-te la o comedie ceva sa-t treaca.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vad ca persisti laughing E bine, macar esti ambitioasa laughing
P.P. Sa nu-mi iesi in cale, ca n-am zambete pentru tine! big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai certat-o tu si pentru mine.mersi!

| Nanami利 a răspuns:

Eu ma simt putin dezamagita putin de minebig grin.

| asdfghjklqwertyuiopzxcvbnm a răspuns:

Slaba? ma simt atunci cand am durerile de coloana si stomac simultan si stiu ca nu mai pot face nimic.
dar in rest, ma consider o persoana ilustra, superioara cerlorlalti ( narcisism la maxim)

| Ando1dul a răspuns:

Ma simb bine. Daca asa cum ai zis mai sus te simti tu e problema ta

| Astasunt a răspuns:

Sincer cate o data ma simt foarte dezamagita de mine, ca nu sunt in stare sa fac nimic bine. Insa incerc sa ma accept asa cum sunt.