| ElenaMiauMiau2006 a întrebat:

Vi s-a întâmplat că atunci când vă treziți sa aveți zgârieturi pe gât sau mână sau etc(deși nu dormiți cu nimen)? Dacă da, voi de unde credeți că apar?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mi se intampla si mie, destul de rar dealtfel.
Am fața de perna cu fermoar si ma mai ating cateodata de cheița de la el.

| T0T a răspuns:

A te bătea singură în somn nu necesită o explicație prea complexă.

| Mclaren12 a răspuns:

Am văzut în filme.

| Marian9978 a răspuns:

Nu mi s-a întâmplat niciodată dar sigur există o explicație pentru asta☺

| DepravatRo a răspuns:

Tu sigur nu te-ai zgariat in somn. E clar vorba de ceva paranormal care te urmareste ca esti foarte speciala.