| anonim_4396 a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata la fel cum va treziti din somn dupa ce visati sa va treziti in schimb in alta realitate sau lume diferita de aceasta ?

10 răspunsuri:
| Shammal a răspuns:

Posibil sa fi avut astfel de experiente insa nu am amintiri constiente; am auzit ca in timpul somnului, poti sa te duci in alta lume, realitate sa-ti manifesti un corp si "sa vezi ce e pacolo"; tu ai avut o astfel de experienta?

| Holocaust a răspuns:

Ok,la imaginaţia mea de doi bani mi s-a întâmplat să visez în vis,gen Inception,dar să adorm pe astă Terra,să visez că sunt pe Marte, când de fapt sunt pe Lună, gen...nu.
Trezeşte-te! Cred că încă visezi...

| Alyra a răspuns:

Adică.să mi se pară într-o zi că lumea în care trăiesc este diferită de cea pe care o știam? Nu mi s-a întâmplat așa ceva, dar mi-ar plăcea.
O zi bună!

| Musique a răspuns:

Ar insemna sa visez inca.

| MeMeMe97 a răspuns:

In nici un caz! Tu ai vrut sa spuii mai exact daca atunci cand ne-am trezit din vis eram in alta lume? Ei bine daca asta ai vrut sa zici iti spun ca nu se poate! Asta doar daca subconstientul tau nu trece dintr-un vis in alt vis foarte brusc! Oricum...nu am cum sa trezesti in alta lume!
Bafta!

| ir3al a răspuns:

laughingla mine se intampla invers.Traiesc intr-o lume in care nu este posibil sa fac toate nebuniile care imi plac mie.si cand adorm intru brusc in lumea mea, plina de distractie, petreceri, soare, plaja, baieti love strucklove strucklove struck, iar atunci cand totul devine mai interesant eu sunt trezita de mama care imi zice cu un ton autoritar,, Trezeste-te este timpul pentru scoala!''.of ce viata laughingrolling on the floorfunda?

Răspuns utilizator avertizat
| mary554 a răspuns:

Da mi se intampla adica sa visez si pare ca sunt intr-un alt loc si cand ma trezesc sunt in realitatea obisnuita doar ca imi ramane vizul in cap!

| onicel35 a răspuns:

Salut! Ma uit la raspunsurile intrebarii tale si raman uimit.Ce vi se pare iesit din comun, oricine poate face asta, chiar si voi cei care nu constientizati.Invatati sa va activati glanda pineala, cu putin antrenament ve-ti reusi.Paraseste-ti materia fizica spre astral unde totul e posibil! Invatati sa deschideti al treilea ochi!

| siXshunPik a răspuns:

Ei bine proiectarea astrala e o posibilitate
http://forum.softpedia.com/lofiversion/index.php/t795001.html