| anonim_4396 a întrebat:

Vi se intampla sa aveti presimtiri sau premonitii cu privire la ce urmeaza sa se intample sau ce n-ar trebui sa faceti?
Eu am astfel de presimtiri e o chestie care nu stiu cum s-o explic ca un feedback negativ pe care-l primesc chiar inainte de a face o alegere, adica e ca si cum stiu pe dinainte ca daca o sa fac alegerea cu pricina ceva n-o sa iasa bine si culmea chiar asa si este. Acest lucru ma cam dispera fiindca nu-nteleg de unde se poate stii pe dinainte o chestie si de unde primesc acest feedback?

4 răspunsuri:
| Eva a răspuns:

Inseamna ca ai o sansa, fa pe dos si o sa fie bine!

| crisbebe a răspuns:

Eu am un fel de premonitii de ex visez intr-o noapte cv banal adica ca stau de vorba cu cineva si k imi zice cv si dupa cv timp mi se intampla acel lucru si unele chesti am impresia ca mi s-au mai intamplat si uneori am asa ca o presimtire si cand spun cv gresit sau o minciuna fara sa imi dau seama am o apasare asa mare de tot in inima ca si cum stiu ca am zis cv gresit chiar daca eu nu stiu.
Este un sentiment ciudat rau daca vrei sa mai vb despre asta si altele uite id-uul meu:bebe_dulce98

| Avatar001 a răspuns:

E super sa ai asa ceva as dori si eu sa am asa dar putini oameni au asa daruri asa cu trebuie sa te folosesti de el.

| Carina16 a răspuns:

Ai al 6-lea simt dezvoltat(o intuitie puternica)... dupa cum vezi iti permite sa vezi,sa observi ceva ce se va intampla in viitorul tau apropiat si te ajuta sa iei o decizie corecta, toate aceste,, indicii'' le primesti din subconstientul tau din cate stiu. Sper ca ti-am fost de ajutor:*