| Swetlly122 a întrebat:

Daca simti dinainte că un lucru se va întâmpla sunt multe șanse ca sa se întâmple?

11 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da.

| Sn4k3 a răspuns:

100%

| Bizon95 a răspuns:

Sanse... DA
sigur... NU
insa TREBUIE sa simti cu adevarat sau sa crezi cu adevarat, altfel, si eu ma vad la brat cu Taylor Swift pe covorul rosu' big grin
SIGURRRR, o sa se intample, nu? big grinbig grinbig grinbig grin

| CleanHeart a răspuns:

Mai sincer nu sunt eu cu astea dar da, din ce povestiri am auzit e posibil si adevarat.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te supara pe mine da eu presimt ca nu vei lua bac-ul happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. E acea senzație ca și înainte sa mergi la WC. Iese un rahat.

| Dandinelle a răspuns:

Preasfanta Dana Marijuana zicea: Instinctul meu de fata mare nu m-a'nsela! Deci da.

| Simpatic a răspuns (pentru Dandinelle):

"Inca o data cea mai fidela fata"

| Goddessss a răspuns:

Da, de obicei la mine a funcționat.
1)Mi-a plăcut de un băiat un an, desi credeam ca nu o sa ma placa, dupa tot acest timp s-au inversat rolurile?
2)M-am gândit la bani si intr-o zi am primit de la cineva foarte mulți, pentru. nimic.
3)Mi-am dorit tare mult un telefon Huawei si nu ma gândeam niciodată ca tatăl meu o sa-l cumpere chiar dacă eu doar vorbisem in gluma.
Plus multe multe altele care greu mi le amintesc.
Tot ce am făcut era sa nu renunț la visele mele si practic Universul mi le-a atras in jur.
Pt. mine prima e cea mai frumoasa din viata mea si stiu sigur ca de anul nou din 2018 am zis o dorința in gândul meu de genul '' vreau sa fiu cu el, deoarece e atat de frumos si pare si de treaba '', si uite ca acum aflu ca si el ma place?
Deci totul pornește de la tine...

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Da, am avut o presimțire bună, apoi am primit mai mult decât mă așteptam.
Altădată am avut o presimțire rea, dar în schimb s-a întâmplat ceva bun.