| anonim_4396 a întrebat:

Voi ati observat ca oameni nu isi observa propria inferioritate?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

De observat, poate o observă, dar refuză s-o accepte și s-o recunoască.

8 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Ai spus-o sa ma ierti.Nu-i vorba ca nu o observa ci nu o recunosc.

| blueangel99 a răspuns:

Ai dreptate. Mulţi sunt ocupaţi spă critice oamenii, dar nu observă că ei înşişi au defecte mai mari.
Vorba: Vezi paiul din ochiul unuia, dar nu vezi bârna din ochiul tău.

| noi3 a răspuns:

Si cum e cu fraza respectiva "cand stii ca nu stii"?

| KodrutZ a răspuns:

Intr-adevar, nici analfabeti nu isi observa propriile probleme de scriere...

| Ucigasuldeprostie a răspuns:

Nu neaparat ca nu o observa. mai degraba nu arata partea asta. E ca si cum Ahile ar spune " Arcasi! In calcai! " WTF? laughing

| negru30 a răspuns:

Nu exista inferior si superior toti suntem la fel Tu din care crezi ca faci parte inferior sau superior

| Tsunade99 a răspuns:

Ei bine da, dar acei oameni se numesc fitzosi (scuze ca am pus si z-ul insa ma temeam ca nu se intelege) si de obicei ei sunt niste nesimtiti care nu au prieteni sau au doar prieteni falsi care nu se iubesc intre ei ci se barfesc si discuta contra pe la spatele oameniilor.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ba isi observa da prin ipocrizie o ascunde cine recunoaste ca e prost pentru ca e o jignire ca nu intelegi ca pamantul e plat si are 5000 de ani cand tu vezi o roca de milioane de ani da esti prost asa e