| anonim_4396 a întrebat:

Voi aveți regrete?
Cum faceți sa treceți peste regrete?

6 răspunsuri:
| CleanHeart a răspuns:

Nu am regrete
Regretele sunt in trecut și trecutul nu exista

| Smmo a răspuns:

Da. Nu trec. Trece viata gandindu-te la ele, pe urma iti dai seama ca ai pierdut-o gandindu-te la niste prostii sau la lucruri pe care nu le poti schimba.
Fa ce poti sa faci cat timp mai poti (atata timp cat nu incalci legea si nu faci rau nimanui). Asa eviti sa mai aduni alte regrete.
Cand e mai grav incearca cu cappuccino/inghetata. Functioneaza temporar.

| newaccountbye a răspuns:

Ma gândesc la ele ca fiind niște lectii care au contribuit la formarea personalității de astăzi. Și dacă am învățat ceva din ele, e sa nu le mai repet. happy

| anonim_4396 explică (pentru newaccountbye):

Bine spus. Dar ce faci daca tot te mai dor?

| newaccountbye a răspuns (pentru anonim_4396):

Timpul vindeca rănile.

| Robert160 a răspuns:

Trec ele de la sine așa cum trec toate lucrurile pe lumea asta.