| Pitzipoanca a întrebat:

Cum treceti peste regrete?

7 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall. Trebuie sa privesti inainte. Se spune: Nu te uita inapoi! Cautam sa ne facem bucurii, si in acest fel compensam regrete. Privim inainte. Nu ai ce regreta. Pa!

| Musique a răspuns:

Cu ajutorul zâmbetelor și bucuriilor.
Unde e o lacrimă, poate fi și-un zâmbet.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma gandesc ca la acel moment a fost cea mai buna solutie si las lucrurile asa cum sunt traind in prezent cu gandul la viitor.

| Maysa a răspuns:

Servus!
Uitându-le. 'Capul sus, orice-ar fi!'

| benga94 a răspuns:

In primul rind tu trebuie sa iti dai curaj singura! Ca daca stai sa te consumi nu doare pe nimeni din jurul tau, te doare pe tine si suferi doar tu, deci dati curaj singura spui ca o sa fie si mai bine, o sa dai de altul si mai bun si tot asa, sper ca te-am ajutat!

| esco a răspuns:

E secret tongue