| anonim_4396 a întrebat:

Voi credeti in paranormal?

16 răspunsuri:
| Panamax a răspuns:

Intro tara de handicapati, unul care poate sa fuga are puteri paranormale.

| Stropdeploaie a răspuns:

Pai.,Vezi Romania! De un paranormal iesit din comun!
laughing))

| MariusNWM a răspuns (pentru Panamax):

M-ai marcat cu raspunsul asta.

| Stropdeploaie a răspuns:

SA muncesti 12 ore pe 1400 si sa l accepti! Crede ma ca mai Paranormal de atitnu se poate.~!
Cand un pachet de tigari, costa 17 lei.
Un kg.de cartofi 3lei.
o Chirie 300Euro!
Un Euro.4, 6
un litru de benzina 5 lei si ceva!

| Bonbardieruldeweekend a răspuns:

Nu e asa ceva. Poate un om sa ti zica si cu cine cate minute ai facut sex sau la ce site uri prno te uiti ca nici ala nu are puteri laughing vorba aia orice are un truc

| FPSFan a răspuns:

?
Depinde.Asta nu inseamna ca trebuie sa cred toti retardatii care pretind ca simt spirite, suflete, sau alte nebunii.
Totusi cine zice ca nu exista...

| Pricope_Marius_1997 a răspuns (pentru Panamax):

Bun raspuns frate scurt si la obiect HA HA HA HA HA HA the reality of Romania.

| CarcotasulVesel a răspuns:

DA
am vazut unele lucruri, dar nu am nici o dovada asa ca nu o sa vorbesc despre asta

| Mohican a răspuns:

Nu, totul are o explicatie.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns (pentru MariusNWM):

Vezi ca el nu doar ca ne-a jignit pe toti te-a jignit si pe tine.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns (pentru Panamax):

Da frate ai dreptate suntem la pamant dar nu uita ca si tu faci parte din aceasta tara fie ca iti place s-au nu.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns (pentru Panamax):

Auzi daca zici ca suntem o tara de handicapati de ce astia din occident sunt asa de prosti ca sustin comunitatea LGBT.

| christine99 a răspuns (pentru Pricope_Marius_1997):

Cei din vest sunt mai destepti decat un roman care nu a iesit niciodata din satul lu' mă-sa.

| CleanHeart a răspuns:

Da cred
Cum poate o tută ca Viorica Prostilă sa ocupe o funcție atât de importantă? laughing

| Steregoi a răspuns:

Expansiunea accelerata a universului si mai ales cauza acestei expansiuni care ii da pe spate pe savanti.

| Mayar a răspuns:

Depinde ce vrei sa spui prin asta...
Entitati - spirite umane sau demonice - din pacate exista, dar la noi nu au prea fost cazuri pentru ca inca mai tinem de religie, inca se mai sfintesc casele. La altii insa, ia Japonia/Korea/China - acolo nu au o religie ca lumea si pamantul e imbacsit de spiritele oamenilor ce au murit si nu au avut parte de nicio slujba, apoi mai sunt si entitatile si... e cam aglomerat.
Oameni care sa aiba puteri supranatuale, nu. Extraterestri, vampiri, varcolaci, nu.
Dar spiritele exista.

Fie ca tu sau altii cred sau nu in paranormal din acest punct de vedere, nu conteaza ce credeti, dar niciodata sa nu invocati spirite - doar ca sa vedeti ce se intampla sau de distractie pentru ca s-ar putea sa functioneze, dar nu mai scapi de ele, decat daca apelezi la Dumnezeu, biserica, preoti, pana nu e prea tarziu si de regula pana se trezesc oamenii ca trebuie sa ia atitudine, deja e prea tarziu.

Deci, asta e opinia mea, tu crezi ce vrei, dar te rog, nu invoca nimic niciodata.