| Me_5216 a întrebat:

Credeti in paranormal?

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Imi plac filmele in genul asta si serialele.Nu cred in asa ceva, dar remarc frumusetea scenariuluihappy

| Elena1234456 a răspuns:

Da cred, acestea sunt lucruri pe care nu le putem intelege sau percepe, dar ele exista.

| Gicone a răspuns:

Da, exista! Sunt unele chestii fara viata care nu si-au gasit linistea si bantuie locul unde au fost omorate! De obicei spiritele sunt neimpacate!

| LoLo a răspuns:

Buna...

nu cred in paranormal

eu cred ca asa ceva nu exista, si de aceea nu cred

(sau poate existalaughing dau eu tot nu cred tongue )

| Sylx a răspuns:

Da si chiar am vazut lucruri care ies din sfera normalului.

| Incubus a răspuns:

Si paranormalul devine normal la un moment dat(cand poate fi explicat de stiinta)asa ca nu este decat un stagiu al unui fapt, o actiune(ce era paranormal un urma cu 100 de ani acum poate fi chiar banal)asa ca si sa crezi in asa ceva este discutabil:de exemplu luciana nu crede sa zic ca este posibil calatoria in timp (ex)chiar daca este posibil teoretic dar daca devine si practic posibil atunci nu mai este paranormal si deci atunci va crede nu?

| marix_8480 a răspuns:

Daca ai trait crezi

| LucianaaaX a răspuns:

Nu.Nu cred. E prea absurd. Cel mai paranormal lucru pe care il cred e ca a mancat pisica teme la chimie.

| o° Odd Kidd o° a răspuns:

Eu cred :-s poate si miile de filme si emisiunile de groaza pe care le'am vazut, ma fac sa cred asta;))
uite ce am gasit :-s acum depinde daca e adevarat sau nu :-s si cand te gandesti ca eu o sa merg la acel liceu :)) in fine :-j
http://www.youtube.com/watch?v=BAJNM2tv1J8 sa te uiti atent pe la 0:51 o sa vezi ceva :-s