| Priap a întrebat:

voi credeti in paranormal?

9 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Http://dexonline.ro/definitie/%20paranormal

Da, de ce nu? La cât de fixă şi rigidă e normalitatea uneori...

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cred în ceea ce mi se întâmplă și trăiesc!
Pa, pa.

| mona a răspuns:

Nu prea cred

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Da.

https://www.youtube.com/watch?v=hbXCYdyoE8M

L-am vazut.Nu pare interesant la prima vedere, dar...vei vedea tu.

| Exilee a răspuns:

Buna, Priap. Nu! Nu cred in asa ceva. O zi buna!

| Zatharra a răspuns:

Da.Peace!

| LetMeHelp a răspuns:

Pai pe jumatate laughing. Am fost in Franta odata si am fost la un castel. Tuturor ne-a fost rau acolo, aveam cosmaruri si se auzeau sunete de seasupra, usile erau inchise noaptea si se deschideau ziua o.O. A fost ciudat acolo, si am inceput sa cred.Totusi,paranormal e aproape totul in tara asta laughing.
O seara buna.

| Terente20 a răspuns:

Da, cred. Abia iau salariul si dispar in doua zile banii nu stiu ce naibi...cred ca ma fura niste fantome sau ceva

| CichasEmo a răspuns:

E una din obsesile mele...Da normal!