| YellowAngel a întrebat:

Credeti in paranormal?
Daca da, de ce?

9 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Nu credem pana nu vedem și simțim pe pielea noastră. Însă eu cred în paranormal.

| GoldenZenith a răspuns:

Sa zicem.

| FaraNumePls a răspuns:

Cred dar nu exagerat.

| Theo94 a răspuns:

Nu prea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cred in paranormal, in locurile in care se intampla lucruri paranormale au fost oameni care au lasat o energie foarte puternica si care inca mai este acolo. Sa nu uitam ca noi suntem doar un tip de frecventa pe acest pamant, emitem ce simtim si putem lasa in acele locuri un tip de energie pozitiva sau negativa, ce se intampla acolo o sa ramane pentru totdeauna.

| Anonim820 a răspuns:

In paranormal, nu
In preotii posedati, da laughing)

| YellowAngel explică (pentru Anonim820):

Sau preoti prosti?

| Anonim820 a răspuns (pentru YellowAngel):

Aia nu sunt prostii de loc, au gandire de mafiotii laughing))

| N123 a răspuns:

Nu, nu prea cred in paranormal.