| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa va pun o intrebare si vreau sa o ganditi din punct de vedere filosofic si stiintific! Bun, deci ce credeti: Oare Hitler a facut vreodata sex cu sotia sa? chiar daca era asa un manianc?

12 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Tu esti Alina Plugaru? Numai ea transforma astfel de intrebari filosofice si stiintifice.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Si stiintific si filozofic nu pot sa nu ma intreb de ce ar preocupa pe cineva sexualitatea unui individ mort de zeci de ani. Daca putea atunci sigur a facut. Speculatii sunt de te minunezi. Crezi ca l-a cautat careva de aici la ou(a) sa stie sigur daca putea?

soothe
| soothe a răspuns:

Imi pare rau pentru tine ca inca nu stii. Trebuie sa te inscri pe TPU daca vrei sa afli.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Sigur ca da, altfel nu se casatorea, cred ca avea destule "oferte ".

| Klara a răspuns:

Din cate stiu eu, doamna Eva Braun a avut 2 tentative de suicid tocmai din cauza ca domnul Hitler nu o multumea din punct de vedere sexual. Si ...tot din cate stiu, Hitler avea sifilis si un singur c... Deci cred ca. se fereau toate de el in pat rolling on the floor Si credeti ca sotia il iubea? Ii iubea banii.

| Klara a răspuns:

Aaaaaaaa. Si iti recomand sa te uiti la filmul "Moloch". Regizorul e un rus. Si actorii sunt rusi, dar dublati in germana. Gasesti filmul integral pe Youtube (ce-i drept pe partzi, dar e tot) si descrie relatia dintre Hitler si Eva, si incapabilitatea lor de a avea o relatie normala - datorita ipohondritei si impotentei lui Hitler. Filmul e cam ciudat, tampit pe-alocuri, dar ti-l recomand happy

| Unique_8782 a răspuns:

Era si el om, nu?
scuze nu e prea filosific rasp meu :-s!

| Eclectica a răspuns:

Din cate tin minte ca s-a consemnat, probabil nu a facut sex cu sotia sa, din simplu fapt ca s-a casatorit, oficial, cu Eva Braun, in seara de dinaintea sinuciderii lor big grin. Dar sex cu ea, nefiindu-i sotie si cu alte femei, da. A avut o gramada de boli, se pare chiar BTS, dar nu a fost un impotent.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Era fuhrerul trimis de Dumnezeu pe pamant.nu vezi ca inca se nasc hitleristi? sau neonazisti cum le spune acum.sau skineheads.pe astia atat de... ii paraseste parul destept.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hitle- maniac? De unde pana unde? A fost un om care s-a lasat orbit de putere, care nu a renuntat si a ales calea cea mai grea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din cate stiu eu dintr-o emisiune, acestia au facut sex intr-o vreme pentru ca Eva Braun lua vitamina ca, atunci cand Hitler venea la ea si aceasta se intampla sa aiba menstruatie. Apoi cand a inceput razboiul stiam ca el nu a mai vrut sa faca sex cu ea din cauza ca nu ar mai fi avut timp sa stea impreuna.Cat despre faza ca era maniac. bun sa zicem ca ar fi fost maniac dar care e problema? Maniacii nu au nevoi, porniri.hormoni? Nu stiu daca se incadreaza la raspuns filozofic sau stiintific dar am zis ce stiu si eu

| COSTIN_1173 a răspuns:

Stiintific si el purta pecetea adeneului deci cu siguranta biologic avea niste nevoi, filosofic las pe altii sa raspunda.