| Ghost a întrebat:

WikiLeaks a dezvăluit recent multe documente clasificate care demonstrează faptul că NASA şi oficialii SUA sunt conştienţi de faptul că spre Pământ se îndreaptă trei nave extraterestre, şi fac deja planuri pentru a se lupta cu aceste nave. Cele trei nave extraterestre vor marca începutul oficial al invaziei extraterestre voi ce spuneti de vestea asta

Răspuns Câştigător
| AvalohAlyn a răspuns:

Viata pe alte planete exista sigur, inferioara sau superioara dar nu cred in invazia extraterestra si in nave extraterestre.Cred ca exista viata extraterestra dar nu au intrat in contact cu noi niciodata pana acum.Este egoist sa spui ca Terra e singura planeta din Universul acesta foarte mare.Insa ce a spus WikiLeaks nu cred.

16 răspunsuri:
| mihaibrasov a răspuns:

Invazie? Prea S. F. Vin si extraterestrii cu 2-3 nave si noi credem ca invadeaza ditamai planeta. Abia astept sa vina extrapamantenii sa ne scape de griji si nevoi.

| Razvan a răspuns:

Ce bine că nu a murit Bruce Willis

| Dmonik a răspuns:

Cand eu v-am spus ca sap la buncar - o veni 2012, martianu' fioros, soacra-mea iritata, nu se stie! -, voi dadeati stupid cu nemiluita.
Acum sa va vad cum imi umpleti inbox-ul cu solicitari.hee hee
Oh, Doamne!

| ExistaMosCraciun a răspuns:

Ahahahahaha, pan' la extraterestii, ne mananca legislatia romaneasca din orice domeniu.

| Thunder a răspuns:

Mda. Ce e si cu Wikileaks asta? Cum intra ei asa usor in posesia a asemenea documente? In fine, sa zicem ca exista un document, care contine informatiile astea, pe care USA nu a fost capabila sa-l tina secret si WL a pus mana pe el. Acolo spune ca vin 3 nave, cica cea mai mare masoara 240 de kilometri latime (WTF!?!?). Apai, scuza-ma, daca o civilizatie trimite in spatiu asa ceva sa calatoareasca la asemenea viteza si cine stie ce distanta, iti mai faci si planuri sa te bati cu ei? Mai bine incerci sa le explici ca nu are nici un rost sa consume energia pe tine.

| costis a răspuns:

Nu mai vin acum, ca la una din alea trei i s-a fisurat janta, la alta i s-a spart toba...

| MDLNA a răspuns:

Doamne. abia astept! laughing
Glumesc. Dumnezeu cu mine!
nu mai ştiu ce să zic.

| HardcoreCountry a răspuns:

@Dea23
Pai despre razboiul acela se spunea ca va porni de la un conflict minor, intre doua tari mici dupa care vor intervenii China si America. Si chiar in Noiembrie a inceput un razpoi intre Coreea de sud si Coreea de nord.
Coincidenta, nusmug?

| Karan2000 a răspuns:

Urmariti stirile: Nasa prinsa din nou cu trucaje Photoshop si aberati despre extraterestri. Totul se rezuma la bani.

| deadea23 a răspuns:

Minciuni ca si cu al treilea razboi mondialwinking

| KiMO a răspuns:

Acest anunt este preluat de pe site-ul lovendal.net si, daca erai mai atent, exista acolo o categorie numita 'Farse si fantezii' (unde sunt prezentate in mare parte minciuni), de unde face parte si articolul acesta.

In concluzie, nu va alarmati: nu se va petrece nimic.

| aditilica a răspuns:

Jalnica intrebare.defapt cred ca ma pregeatesc sa violez o martianca laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi o explicatie plauzibila la intrebarea de ce cad pasarile din cer :/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e adevarat...si se mai zice ca sunt imense, cea mai mare dintre ele are un diametru de 300km

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate aflam ce vor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A innebunit lupu, cum naiba sa ne batem noi cu ei, cu prasti cu calibre sau cu cornete/pai aia daca au o nava de 300km,au tehnologie nu gluma,noi suntem de kkat, doar sa vina sai topeasca pe nenorociti care ne conduc, aia de la bucuresti.