| TroolGheoerghe a întrebat:

De ce se crede Zona 51 un loc in care ar exista nave extraterestre?

20 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Din cauza ca se fac experimente cu extraterestrii morti sau vii daca i-o fi capturat.

| Xennofull a răspuns:

Pentru ca toti au observat ca americanii tin acel loc strict secret..si fiecare incearca sa dea raspunsuri pe acest subiect..nu e neaparat adevarat.

| BIOMAN a răspuns:

Asa se zicea cand lumea era credula si... asa a ramas happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

- De ce se crede Loch Ness un loc în care ar exista un monstru?
- De ce se crede Pacific Northwest un loc în care ar exista Sasquatch?
- De ce se cred Puerto Rico, Mexic, Peru şi Chile nişte locuri în care ar exista Chupacabra?

De ce se cred oare astfel de tâmpenii?!

| bogz a răspuns (pentru anonim_4396):

Omule zona aia e pazita pana in dinti nici satelitii nu au voie sa fotografieze ce e acolo.De ce? De ce vor sa tina totul atat de secret? Dupa parerea mea sunt extraterestii acolo, dar nu vor sa fie facuti public pentru ca ar fi un impact.

| mgtow a răspuns (pentru anonim_4396):

Hai cu capra care suge nu stiu ce-o suge... asta e subiect de amuzament indiferent de cine l-o fi inventat. Chupacabra laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru bogz):

rolling on the floor)))). Cum poate fi prostită omenirea. Prietene, la fel de bine ar putea inventa şi ruşii, coreenii sau japonezii o astfel de cretinitate. O zonă păzită(de puterile politice, evident) şi uite aşa, toată prostimea o să zică: " Ăăăăăhh, oare ce fac acolo ruşii?! Sigur au descoperit ceva şi nu vor ca noi să ştim ".

Gândeşte-te la toată mizeria asta pe care voi o numiţi mass-media. Ăştia reuşesc să afle lucruri şi dacă sunt ameninţaţi cu moartea. Chiar crezi că dacă s-ar fi vrut să se afle ce se întâmplă acolo, nu se afla?

" dar nu vor sa fie facuti public pentru ca ar fi un impact. " - E fix invers. Cât timp este totul ţinut secret, e un impact, fiindcă prostesc o grămadă de oameni. Dacă s-ar elucida prostia pusă la cale de americani, n-ar mai avea niciun farmec şi niciun impact.

| anonim_4396 a răspuns (pentru mgtow):

Cam aşa ceva. Se fac şi " anchete " televizate despre Chupacabra şi Sasquatch... Te doare capul când vezi atâta prostie. La fel şi cu extratereştrii şi " al lor ajutor în construirea Sfinxului "(via History Channel).

| bogz a răspuns (pentru anonim_4396):

Omule americanii au recurs si la crime daca a fost nevoie pentru a musamaliza proiecte secrete.Si acolo sunt lucruri care nu se vor a fi dezvaluite si tehnologii secrete.

| anonim_4396 a răspuns (pentru bogz):

Cu siguranţă. Păi şi pe Chupacabra l-au fotografiat o grămadă de oameni, dar el fiind atât de fioros, a omorât fiecare om care a îndrăznit să facă acest lucru şi a distrus fiecare aparat de fotografiat. Doar este o creatură extrem de puternică şi de rapidă.

| bogz a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti un fraier.

| TroolGheoerghe explică (pentru anonim_4396):

Te uiti pe history? La aia care cred ca Dumnezeu e extraterestru?

| TroolGheoerghe explică (pentru anonim_4396):

Eu in Nessie sau Chupacapra nu cred dar in Sasquatch cred big grin

| TroolGheoerghe explică (pentru mgtow):

Cica a venit cu o nava spatiala.

| anonim_4396 a răspuns (pentru TroolGheoerghe):

Nessie mă, aşa era. laughing Eu tot " Monstru " îi ziceam atunci când îl aduceam în discuţie. Uitasem că are şi el un nume.

Da, mă uit pe History Channel, la emisiunile şi documentarele despre al Doilea Război Mondial sau despre marile personalităţi ale ultimilor 200 de ani + micile " segmente " despre evenimentele ce au avut loc în anumiţi ani ai secolului trecut(sau ultima este pe Viasat History? în fine).

Cât despre pozele cu Sasquatch, Nessie, Chupacabra sau extratereştrii, cred că fiecare dintre noi am putea la urma urmei să inventăm o grămadă de creaturi din astea. Să fi avut eu acces la Paint şi Photoshop(sau alt program de genul) când aveam 5-6 ani... inventam sute de creaturi şi spuneam că le-am întâlnit pe toate în România.

| GodHatesUsAll a răspuns (pentru bogz):

Fraierul esti tu. Americanii pot la fel de bine sa lanseze informatii cum ca acolo sunt extraterestii, pentru a hranii mass media cu info. si a pacalii oamenii prosti sa creada ca acolo e altceva. Deci, au lovit 2 pasari cu o singura piatra

| anonim_4396 a răspuns (pentru bogz):

Sunt foarte fraier fiindcă nu mă las prostit de toate rahaturile americanilor. Continuă să crezi că există tot felul de creaturi care sunt ţinute ascunse de către americani, că ăsta e un lucru foarte inteligent.

| TroolGheoerghe explică (pentru anonim_4396):

Da si mie programu ala te rog, sau faceai paint?

| lucian_2018 a răspuns:

E o zona secreta, iar o data ce se da un zvon lumea incepe sa vorbeasca chiar daca e o minciuna. Insa nu avem de unde sa stim pana nu vede cineva cu ochii lui ce este acolo.