| coMpLeT a întrebat:

1. Cum pot sterge un cont de pe ucoz astfel incat sa imi dispara si contul si site-ul?
2. La un site pe ucoz stiu ca am spatiu parca 500mb. Acesti mega se ocupa daca creez subiecte pe forum sau cum se ocupa? Cum pot face ca dupa ce se ocupa sa ii am la loc?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

1.Pentru a sterge un site trebuie sa intri in -> Panoul de control, apoi apesi ultimul text (icoana) din dreapta jos (chiar de pe prima pagina din panoul de control), apoi completezi cu -> Account Password si raspunsul la intrebarea secreta si click pe -> Remove account.Site-ul va fi sters.

2. Spatiul tau de 500 MB se consuma cu creatiile tale, subiecte, cu ceea ce scrii pe site, oricum trebuie sa scrii cateva mii de pagini happy Stai linistit ca nu se umple spatiul asa de usor. Ca sa eliberezi spatiul trebuie sa stergi din postari.
Bafta!

1 răspuns:
| Brotacelul a răspuns:

Din ce am vazut, spatiul iti creste cu fiecare zi care trece de la inregistrare. Dar, daca vrei, poti sa-ti mai adaugi spatiu (pana la cativa gb), dar asta am vazut ca e o optiune cu plata.