| FreakyHalloweenBoy a întrebat:

1.De unde pot descarca [free]Talking to cat etc sau aplicatii asemenatoare pentru Samsung S5620 Monte si de asemenea m-ar interesa un link de unde sa descarc si alte aplcatii cool si interesante[as vrea ca aplicatiile sa fie asemenatoare cu cele de pe un Iphone, dar is bune si alte aplicatii interesante si super mistp pentru acel telefon.
2. Fani ai Alexandrei Stan ...astept sa va inscrieti in fanclub: http://alexandrastan.forumgratuit.ro

Ofer funda pentru prima intrebare si celor care se inscriu pe forum le dau voturi pozitive.

1 răspuns:
| vladdd_1526 a răspuns:

Salll...aplicatia talking tom cat nu merge pe Samsung doar pe iphone si pe android dar gasesti multe aplicatii pe www.mobile9.com sau www.getjar.com...funda?