| dnbm3 a întrebat:

2.5 gb RAM DDR2, procesor Intel core duo 2.40 GHZ, placa video Ati Radeon HD 6570 2GB DDR3. faza e ca pc a inceput sa mearga cam prost de vreo 2 saptamani.Adica se deschide repede fara probleme doar ca dupa merge greu(mi se blocheaza muzica,jocurile se blocheaza uneori se blocheaza doar sunetulla jocuri, mi se deschid greu paginile de internet sau my computer) am schimbat windowsul si tot asa face.Sa fie de la HDD?

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Este timpul sa faci o curetenie generala prin calculatorul tau, (CCleaner este destul de bun pentru asa ceva), dar curata si praful din el.

| CaLyStuu a răspuns:

Ai un virus puternic in el, daca instalarea unui windows nu e facuta cum trebuie, atunci nu scapi de virus.

| gabrielovici a răspuns:

Air grija in win tau e virusul Trojan care se distruge foarte greu.
Iti recomand sa cauti pe Google informatii despre stergerea lui!

| Snitzi a răspuns:

Este posibil sa ai un virus in el, in cazul asta deviruseaza-l, eu iti propun Avast ca este foarte bun; sau il poti curata cu TuneUp Utilities.