| anonim_4396 a întrebat:

60GB sunt destui sa incape window 10 + programe?

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Depinde ce programe.
Win10 ocupa cel putin 40Gb, dar daca folosesti doar 2-3 programe de cativa megabaiti, atunci incap si aceia.

| Simpatic a răspuns:

Incape fara probleme.

| WaterDrop a răspuns:

Windows 10 iti ocupa in jur de 20 Gb (chiar mai putin daca alegi versiunea de 32biti), asta fara updateurile lui majore pe care le poti inchide dupa ce l`ai instalat.Deci ai loc si pentru el si pentru programe.

| KillaNoFilla a răspuns:

Sigur e destul

| tehno125482 a răspuns:

Da are loc!
Windows 10 iti ocupa in jur de 20 Gb!
daca folosesti doar 2-3 programe de cativa megabaiti, atunci incap si aceia.
dar din pacate nu vei putea face niciun update si vei pierde multe functi cool!

| tpuuser999 a răspuns:

In ziua de azi, nu. In cateva luni o sa ramai fara spatiu, daca instalezi 2 jocuri si vrei sa te uiti si la filme.

| Florinel2004Messi a răspuns:

Da suficient