| needcolors a întrebat:

A făcut cineva update de soft la TV LCD Samsung LE32C530?

6 răspunsuri:
| vmmro a răspuns:

Salut. Am facut eu la ultima versiune prezenta pe site-ul oficial Samsung. (2005--->2011)
Prima imbunatatire constatata este aceea ca pot sa vizualizez filmele in format.avi facute cu aparatul foto. Mai departe...o sa vedem. Cred ca am facut o alegere buna actualizand versiunea din fabrica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu ai facut?

| Dinel_Petre_1961 a răspuns:

Cu ce soft se face la un le46b530p7

| novacel21 a răspuns:

Desigur... uite link-ul
http://www.samsung.com/uk/support/model/LE32C530F1WXXU-downloads
Ce vei obtine in plus? REDAREA FORMATULUI MKV, mai putin subtitrarea... atat si nimic mai mult insa este suficient. In acest fel, faci din acest televizor un media player autentic, doar cu probleme pe partea de subtitrare a formatului HD-MKV (matroska).
Succes si multa grija la update (eu am folosit un UPS APC)