| esperar a întrebat:

A gasit / are cineva filmul,, The Kings of Appletown ( 2009 ) "? Daca stiti de unde sa il download va rog sa imi ziceti! [ daca gasiti si o subtitrare in engleza ar fi beton. in romana nu cred ca exista ) ]. Oricum vreau filmul tot daca nu are subtitrare deloc...

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puteti gasi subtitrari pentru filme doar scriind numele filmului aici:
http://cauta-subtitrare.eu

| RT_8984 a răspuns:

Nu se poate download-a de pe niciunul din linkurile afisate...de aparut de abia a aparut filmu si cine il gaseste rog sa lase un link calumea!