| JohnnyWalkerBravo a întrebat:

A incercat cineva Browser-ul Opera? pe Telefon sau pe Tableta sau Computer? si cum este? ce viteza are? are niste Avantaje fata de alte Browsere?

5 răspunsuri:
| DrGoogle a răspuns:

Nu e foarte diferit de chrome, totusi pe chrome ai mult mai multe avantaje happy

| serban57 a răspuns:

Este un browser reusit. Are ad blocker si vpn gratis integrat, iar pe linux (nu stiu daca si pe windows) poti accesa whatsapp, Facebook messenger sau telegram in timp ce navighezi pe internet. Dar asta depinde, bineinteles, de opinia fiecăruia.

| Kiwibibilă a răspuns:

Mie mi se pare cel mai bun. Are o interfata foarte atragatoare, merge repede si am vazut ca poti folosi whatsapp de pe laptop.

| Clorox a răspuns:

Tot chrome-ul e cel mai bun...

| AnonimCuDiploma a răspuns:

E un browser ok pentru PC. Chrome e de departe cel mai bun, apoi Firefox.