| JohnnyWalkerBravo a întrebat:

A auzit cineva de Browser-ul Brave? a incercat cineva si daca da, este un Browser bun? este un bun inlocuitor pentru Chrome? si ce avantaje are fata de alte Browsere? si se poate recomanda la altii? si care este viteza sa?

Răspuns Câştigător
| suntsuper a răspuns:

In schimb NU e un bun inlocuitor pentru chrome fiindca pentru a avea un nivel de securitate si privare ridicat(Brave se axeaza pe anonimitate), trebuie sa ai Flash plugin-ul dezactivat, si deci nu vei putea juca jocuri care il necesita

| JohnnyWalkerBravo explică (pentru suntsuper):

Mersi pentru ambele raspunsuri. acum cred ca voi avea si Chrome si Brave. (Chrome pentru jocuri, Brave pentru restul)

| suntsuper a răspuns (pentru JohnnyWalkerBravo):

Nu ai pentru ce

3 răspunsuri:
| suntsuper a răspuns:

Am eu brave.
Avantajul e ca iti ofera o securitate si anonimitate mai ridicata...Iti ascunde adresa IP, si deci locatia