| fredow a întrebat:

Am si eu o mica problema cu browser-ul. Folosesc Opera, cat si Chrome si amandoua de 2 zile cand le deschid imi spun ca au "crapat".Am incercat sa le dezinstalez si apoi sa le instalez si degeaba tot asa. Momentan folosesc Mozilla, dar nu sunt multumit de el. Ce pot face sa fac macar unul din browsere?
Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Edisor27 a răspuns:

Cred ca e de la windows... Trebuie sa ti-l reinstalezi

| Ronaldo_Ronaldo_1997 a răspuns:

Incearca sa iei alta versiune de opera si moziila e un browser bun daca nu rezolvi intreaba un profesionist sau reinstaleaza windowsul

| Babacu_Viorel_1962 a răspuns:

Daca nu ai un antivirus puternic instalat, pune unul cu licenta de 30 de zile, ti-as recomanda Eset Nod 32, scaneaza complet calculatorul si mai vorbim. Posibil sa fi colectat un malware de toata frumusetea.Bafta.