.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a întrebat:

A jucat cineva Second Life? As vrea sa stiu cum se joaca, ce presupune si parerea voastra despre acest "joc". Multumesc anticipat si La multi ani tuturor doamnelor si domnisoarelor de pe acest site! mihai

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Am jucat. E un joc online international in care cunosti persoane noi. Nu am jucat multa vreme, caci din punctul meu de vedere s-a terminat cu jocurile si cu site-urile care au activitate principala "descoperirea de noi prieteni". Ideea jocului este o lume virtuala cu tari, orase, cluburi, s.am.d. Cam tot ce exista si in realitate. Te teleportezi pe unde vrei, castigi bani cu care poti sa-ti cumperi diferite lucruri si nu in ultimul rand vorbesti cu persoanele care joaca in acelasi timp cu tine. Sunt si romani care joaca acest joc, care au dezvoltat anumite orase, care si-au facut cluburi, discoteci, baruri, etc. Asa ca, se descurca si cei care nu cunosc alte limbi, desi cea mai vorbita limba este engleza. De altfel, ca si pe orice fel de site international. Succes!

9 răspunsuri:
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. explică:

Multumesc carla.:d

carla
| carla a răspuns:

Multumim, Mihai. Esti foarte dragut, spor la pupat fete de 1 si 8 martie

| Simon a răspuns:

Nu am jucat...am intrat sa vad despre ce ar fi vorba in mare si pare ceva interesant. Cred ca iti creezi un avatar - un caracterul - si cu acesta umbli pe acolo prin lumea aia virtuala, unde vei intalni alti useri ca si tine care fac acelasi lucru, puteti vorbi intre voi...cam asta am inteles eu. Cred ca este un joc in care vei putea socializa foarte mult. Daca e sa aflu mai multe iti zic. Nu asta e jocu' pentru care un american a dat in judecata un caracter din joc pentru faptul ca in joc a fost jefuit de un alt caracter, care de fapt i-a luat banii si in realitate...sau ceva de genu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am jucat joculwinkingam auzit ca e tare... da nu stiu despre ce e vb

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Eu "joc" de ceva timp. Am scris aici cam ce ai vrea sa stii: http://virtualaccess.wordpress.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da joc
:-d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, si eu joc de o saptamana. e un joc social ceva intre yahoo si matrimoniale...chiar si bani...
eu de asta m-am lovit am primit si oferte de sex...pe chat

| marinstefana a răspuns:

As dori sa-ti raspund. dar nu cunosc acel joc