| profilul a întrebat:

Aceasta este o camera buna pentru a ma apuca sa postez pe youtube: http://www.altex.ro/......inch-negru Argument la raspuns = funda

Răspuns Câştigător
| XH2O04 a răspuns:

Camera este buna vizorul este destul de bun-Electronic, LCD color - 0.2 inch, Rezolutie - aprox. 201.000, Acoperire - aprox. 97% format video MOV.Da e buna dar te sfatuiesc bine inteles daca nu ai cumparat-o deja sa iti cumperi o camera video, deoarece aceasta e facuta pentru poze si numele spune Camera digitala.O camera de filmat ar fi excelenta.Sunt multi care folosesc aceasta camera de filmat si se mai vede in ceata din cand in cand. Faci ce vrei si cum crezi daca vrei cumparo e buna poti filma cu ea scoate filme bune deci poti sa ii dai inainte.
Ceau si sper ca te-am ajutat.

1 răspuns:
| Sara011 a răspuns:

Am avut si eu una, a tinut vreo 3 ani, pana am pierdut-o._.
Chestia e ca e foarte buna, nu prea complicata,*cel putin mie mi-a fost de mare folos asta* si eu tot pentru. youtube am folosit-o si si-a facut treaba super big grin