| anonim_4396 a întrebat:

Acu o spatamna mi-am schimat display de s4 i9515 pentru ca avea multe dungi verticale putin vizibile pe fond alb, dupa un timp am observat ca atunci cand dau lumina pe automat se vede o dunga alba orizontala (e putin vizibila) dar atunci cand dau lumina la maxim nu se mai vede ce sa fac? e normal pentru Samsung astept raspunsuri serioase va rog dau funda!

1 răspuns:
| IonutISV a răspuns:

E posibil ca display-ul sa fie chinezarie sau poate l-ai lovit fara sa vrei. Un prieten a patit acelasi lucru, l-a schimbat si i-a pus o chinezarie