| anonim_4396 a întrebat:

Acum 2 ore stateam pe laptop și deodata s-a închis. Am umblat la baterie, l-am incarcat, am schimbat incarcatorul. Nimic, mort. Primeam avertizare de ceva luni că bateria este deteriorata. Am mii de poze pe el. Ce pot face să le recuperez? Vă rog ajutor cu un raspuns cat mai detaliat!

2 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Laptopul ar trebui sa functioneze si fara baterie adica direct cu incarcatorul bagat in priza.
Daca nu merge cum am zis eu e posibil sa se fi ars ceva in el sa nu fi fost un soc de tensiune.
Mai bin mergi cu el la un service.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Îi faci o pomană cu colivă si lumînarelaughing si servesti vecinii, îl duci la servis ce raspuns detaliat vrei, ăia o sa ti dea raspuns detaliat cu tot cu nota de platălaughing