| Alpa97 a întrebat:

Acum 3 ore | Alpa97 a întrebat:
Salut! Cum pot vedea cu vlc media player sau un alt program, un film cu subtitrarea in 2 limbi, mai exact in engleza si romana, am ambele subtitrari in pc, dar nu reusesc sa le pun pe amandoua deodata.

Răspuns Câştigător
| WolffBoy a răspuns:

BSplayer poate rula 2 subtitrati odata. Dupa ce ai pornit videoclipul apesi click dreapta mai jos de mijloc o sa ai Subtitrari(Subtitles) si alegi subtitrarea primara(primary) dupa cea secundara(secundary), in timpul vizionarii cea secundara o sa apara sus sea primara o sa apara jossi asta e tot ce trebuie sa faci.

1 răspuns:
| Alpa97 explică (pentru WolffBoy):

Mersi, mosule!