| Bishop a întrebat:

Acum caeva luni au spus la tv ca s-a facut un program prin care poti vedea orice loc de pe Pamant prin satelitele de la NASA. Cum se numeste programul? Trebuie sa-l descarci sau il vezi pe un site, daca da care este site-ul?

12 răspunsuri:
| Bishop explică:

Nu e Google Earth...cica e altusad...(Google Earth chiar ese bun, dar vreau sa-l incerc si pe acesta nou) merci pentru raspunshappy

| Bishop explică:

Cred ca da Adi

| Bishop explică:

Sa stiti ca ma astepam ca NASA Wind sa fie mai bun... dar m-am inselat... tot mai bun e Google Earth laughing

| selef a răspuns:

Incearca-l pe acesta http://www.n2yo.com/

| JustMeFlory a răspuns:

Google Earth parca se numeste.trebuie descarcat daca este asta de care zic euhappy. l'am avut si eu... mi se pare foarte interesant.

| danut a răspuns:

Google Earth, un program gasibil pe google

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nasa World Wind e nasol tare, la mine se vede-n ceata, nimic nu pot vedea in orasul meu asa ca tot mai bune e Google Earth, pot sa vad si ramele din pamant cu el tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nasa World Wind da trebuie sa descarci plug-ins uri pentru a se vedea perfect se vede de 100 de ori mai bine decat pe google earth

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Programul se numeste google earth si trebuie sa al descarci de pe un sait anume care se numeste www.descarcare automata pentru programul google earth.ro,si daca am spus raspunsul corect ce primesc daca nu voi primi voi cauta pe internet parola ta de id si ii voi sterge memoria calculatorului sa fie clar.