| anonim_4396 a întrebat:

Acum cateva zile mi-am dezactivat contul de Facebook si am apasat pe optiunea sa nu mai primesc mesaje pe mail de la Facebook niciodata. Acum am revenit pe Facebook, primesc notificari in partea dreapta sus a paginii Facebook, dar nu am mai primit nicio notificare pe mail. E ca si cum mailul a blocat Facebook sau ceva de genu. Ce e de facut sa primesc notificari pe mail cand cineva imi lasa un comentariu etc?

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca ai intrat pe cont in timp de 14 zile se considera reactivat. Sterge-l si nu mai intra pe el.