| LaurGoe a întrebat:

Am o problema cu primirea notificărilor de la Facebook. Nu primesc absolut nicio notificare în legătură cu contul meu(comentarii, like-uri, cereri de prietenie, etc). Sunt logat pe mai multe dispozitive(iphone, Android, tableta Apple dar și Android) însa nu primesc nimic. Am avut de a lungul timpului mai multe modele de telefoane, dar pe niciunul nu am primit aceste notificări push. Am trimis mesaje la Facebook, dar, bineînțeles, nu am primit vreun răspuns. Aveți idee ce as putea face? Menționez ca în setări este totul activat cum ar trebui sa fie.

2 răspunsuri:
| gothicbat a răspuns:

Foarte bine că nu primești, notificările sunt extrem de enervante laughing

| LaurGoe explică (pentru gothicbat):

Eu totuși as vrea sa le primesc!