| wizopo2 a întrebat:

Pe Facebook cand dau la setarile contului, la notificari si debifez toate notificarile de pe grupuri, jocuri, fotografii etc inseamna ca nu o sa mai primesc notificari prin e-mail sau nu o sa mai pot vedea nicio notificare care imi vine in bara de notificari de pe Facebook?

Răspuns Câştigător
| raluca1601 a răspuns:

La mesaje nu o sa mai primesti. Iti arata clar acolo plicul, care inseamna mesaj. Uita-te bine. Debifeaza-le linisita. Si eu le am debifate si inca mai primesc notificari. Nu o sa mai primesti pe mail. Atata tot. Funda?happy