| EuAli a întrebat:

Acum o zi, de cand am incercat sa instalez Ofice2010, dar cu esec, am revenit la Ofice2007.Am intrat in My Computer si am ramas uluit, ca mi s-a facut o partitie noua, Q:, si era inaccesibil, si la Properties, arata ca are 0 bytes.Care ar fi o solutie ca sa scap de patitia Q:? Si in Computer-Click Dreapta-Manage-Disk Management nu-mi apare partitia Q:

1 răspuns:
| nashu40 a răspuns:

Depinde ce spatiu aveai pe discul unde ai vrut sa instaleizi ofice. Probabil nu a fost suficient spatiu si windows-ul a incercat sa mai creeze o partitie. Verifica in control panell/add or remove programs daca e dezinstalat 2010-le si apoi incearca sa dai click dreapta pe noul disc Q si apoi delete.
Succes!