| Black&White a întrebat:

Ajutati-ma pls crying
Mi-am luat un calculator nou de ceva vreme, HP 2009v pune pe monitor, dar ieri am incercat sa fac un proiect si sa-l scot la imprimanta si am vazut ca nu am programul Microsoft Word, in loc de acesta am unul numit "Microsoft Works". Am facut priectul cu programul pe care il am iar apoi am mers la un cibernet sa-l scot la imprimanta dar acolo nu mi-l recunostea pentru ca il facusem cu Microsoft Works. Ce pot sa fac sa-mi scot proiectul la imprimanta?crying

Mentionez ca am WordPad dar nu are optiunile de care am nevoie pentru proiect.

Va rog, ce sa fac?sad
Azi trebuie sa-l scot la imprimanta straight face

Multumesc happy

2 răspunsuri:
| Brotacelu a răspuns:

Vezi ce extensie are [ adica. doc,. docx,. pdf sau ce o mai fi ] si cauta pe google un convertor online.Stiu ca extensi pentru microsoft word e. doc
Cauti pe google ex: " doc to pdf converter online" si il convertesti acolo.
Daca nu ma insel al tau o sa fie. docx... iar ca sa ti-l vada aia unde te duci sa il scoti la imprimanta, fa-l. doc sau. pdf.
Distractie placuta.

| johnyjohny2006 a răspuns:

Pai daca e asa de urgent pune-l pe ceva si mergi la un copy center daca nu dawnloadeaza wordu de pe net