| SchiZz20CMrecords a întrebat:

AJUTOOOOR!
ieri am incercat sa intru pe idul meu de mess si dintr-o data imi apare asta : We can`t sing you in to Yahoo Messenger
There might be a problem with your Internet connection.Make sure your computer is connected to the Internet.Click Troubleshoot to begin a series of tests to try to diagnose the connection problem.
Si cand dau la forgot your password imi da o intrebare la care numai stiu raspunsul si mi-a fost blocat id ul 12 ore si acum cand am reincercat inca este blocat.
ce pot sa fac!?
FUNDA

1 răspuns:
| figure a răspuns:

Dupa ce se deblocheaza, incearca din nou (o singura data). Daca nu merge, intra pe Messenger/ Connection Preferences si schimba optiunea "Connect directly to the internet" / "Connect via a proxy server".

Nu stiu daca va merge, dar poti incerca.

De asemenea, vezi sa nu iti fi uitat parola. Sa nu o tastezi gresit (eventual, cu tabul apasat).

Succes!