| Eduard3223 a întrebat:

Ajutor! am un laptop Sony vaio iar cand il aprind imi apare welcom si dupa aia cand ar trebui sa imi apara dekstopul imi apare doar mausul si ecranul negru iar daca astept 10 minute imi apare si dekstopul dar dupa cateva secunde imi baga Explorer si daca ies iar imi apare.Si imi intra in 10 pagini odata si daca vreau sa intru in my computer imi merge foarte, foarte, foarte greu!
Ajutor dau funda!

Răspuns Câştigător
| Gizăz a răspuns:

Acelaşi răspuns ca ceilalţi îţi dau. După ce zici e virusat rău. Problemă de hardware nu e ca aşa nu-ţi mai mergea deloc. Şterge tot hardul şi pune alt Windows.

4 răspunsuri:
| Valcr7 a răspuns:

Schimba windowsul

| BostanDaniel1974 a răspuns:

Depinde ce windows ai sigur nu e bun iti creaza probleme incearca un reset daca face tot asa schimbi windowsul

| Eduard3223 explică (pentru Gizăz):

Cum as putea sa sterg hardul?

| Gizăz a răspuns (pentru Eduard3223):

E prea mult de explicat. Fă ce face ăsta. https://youtu.be/f8u21DbvqXY