Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

Ajutor! din neatentie am uitat castile in buzunar la pantaloni si mama a bagat pantalonii la spalat si le-am lasat jumatate de zi la uscat si mi se aude mai tare intr-o boxa decat in cealalta! se va auzi mereu asa? funda! va rog, ajutor! castile sunt originale, le-am luat acum 4 luni si am dat ceva bani pe ele!

Răspuns Câştigător
| ZeHelp a răspuns:

Mi s-a intamplat la fel cu niste casti Solo Beats by Dr. Dre... nu a mai mers casca stanga. Ai noroc ca cel putin iti mai merge una, chiar daca mai incet.
Nu ai ce sa mai faci... fii mai atent.

3 răspunsuri:
| xAimeee a răspuns:

Pai cred ca asa se va auzi de acum incolo..si eu mi-am dat la spalat castile si nu se mai auzea deloclaughing deci poti zice ca ai noroc thinking bafta la cautat casti noi happy (desigur, daca asta vrei sa faci.)

| RB26DETT a răspuns (pentru ZeHelp):

Chiar aia din stanga se aude mai incet sad dar pare sa isi dea drumul sau nu stiu, am un program in telefon si setez balansul dar se aude mai incet angry crying

| RB26DETT a răspuns (pentru xAimeee):

crying( de ceeeeee? de ce trebuie sa fie asa? am dat multi bani pe castile alea firar ele sa fie si apa ce tot afecteaza daca nu se face scurt circuit