| freakz01d a întrebat:

Stiu ca o sa sune haios, dar acum cate-va zile, aveam telefonul in pantaloni, iar din neatentie mi-au fost bagat in masina de spalat ( Nokia 2700 c2 ), surpriza a fost dupa ce am vazut ca era in pantaloni dar el totusi mergea, l-am lasat 3 zile la uscat iar cand am bagat sa il aprind butonu din mijloc OK nu imi mai merge, adica il apas dar degeaba. Stie cine-va ce ar putea avea?

Răspuns Câştigător
| WPP a răspuns:

Iti recomand sa il duci la un service gsm sa ti-l curete, cu siguranta au oxidat contactele sau, din cauza detergentului care nu s-a clatit bine nu mai face contact respectivul buton... mi s-a intamplat si mie cu un Nokia 5000 acum cativa ani, iar dupa ce l-am desfacut sa il usuc/curat mi-a mai mers bine mersi inca vreo 2 ani